Cmc Reklam ve Mimarlık
Vinil Baskı
Buradasınız: Anasayfa / Vinil Baskı
Vinil Baskı

Vinil Baskı Nedir?

Vinil Baskı, Branda baskı olarak da adlandırılan baskı malzemesidir.Dış mekan dijital baskı makinesinde yapılan Vinil baskılar, ağırlıklı olarak dış alanlarda, açık alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımına bağlı olarak ışıklı vinil baskı ve ışıksız vinil baskı şeklinde iki ayrı baskı malzemesi kullanılabilmektedir.

Vinil baskı, genellikle afiş amaçlı kullanılır.

Ayrı parçaların kaynak yapılarak birbirine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen boyuta ulaşabilmektedir.

Bu özellik nedeniyle vinil baskı en çok tercih edilen dijital baskı malzemesidir.

Vinil Baskı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Teknolojik gelişmeler bireylerin hayatlarında ciddi yerlere sahiptir. Ancak firmaları ele aldığınız da özellikle aynı sektörde faaliyette bulunan firmalar rakip firmaları sistemden bloke ederek sektörde öncü olabilmek adına teknoloji dışında başka alternatiflere de ihtiyaç duymaktadır. Bu süreçte firmalar ihtiyaçlarını reklamcılık işle gidermektedirler. Sizlerde rakip firmalara fark atmak istiyor iseniz reklamcılık alanında en çok talep gören vinil baskı hizmetini, alanında uzman kişilerden edinebilirsiniz.

  

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...