Cmc Reklam ve Mimarlık
Roll-Up (Roll Banner)
Buradasınız: Anasayfa / Roll-Up (Roll Banner)
Roll-Up (Roll Banner)

 

Roll Up Banner Stand Nedir?

Roll up banner, sarmal mekanizması bulunan toplanabilir şık bir display tanıtım ve reklamcılık ürünüdür. Roll up bannerlar fiyat ve boyut avantajlarından ötürü en çok tercih edilen reklamcılık ürünlerinin başında gelmektedir.

Roll Up Banner Stand Nerelerde Kullanılır?

Roll up bannerlar az yer kaplaması ile birlikte kolay taşınabilir olması nedeniyle büyük, küçük fark etmeksizin fiziki tüm reklam alanlarında kullanılabilmektedir. Bu alanların en başında fuar, kongre merkezi, AVM, vb yerler almaktadır. Bunun yanında ofis ve toplantı alanlarında da sıklıkla tercih edilen tanıtım ve reklamcılık ürünleri arasında başı çekmektedir.

Roll Up Banner Özellikleri

Roll up bannerlar alüminyum bir gövdeden oluşmaktadır. Alüminyum gövdenin içerisinde ise mekanizmaya sarılı bir baskı yüzeyi bulunur. Roll up banner tanıtımın yapılacağı alanda uygun yere konumlandırıldıktan sonra baskı yüzeyi sarmal mekanizması vasıtası ile çekilerek açılmaktadır. Tüm yüzey açıldıktan sonra yine alüminyum gövde üzerinde bulunan üç parçalı destek çubuğu ile baskı yüzeyi sabitlenmektedir.

Toplanma aşamasında baskı yüzeyi sabitleme çubuğundan kurtarılır ve sarmal mekanizma tarafından otomatik olarak hızlıca tekrar sarılarak gövde içerisine alınır.

Roll up bannerların en büyük özelliklerinden biri de tasarımın bulunduğu baskı yüzeyinin değiştirilebilir olmasıdır. Böylelikle sadece bir roll up mekanizması ile birçok farklı etkinlikte birbirinden farklı görseller kullanmanız mümkün olabilmektedir.

Roll Up Roll Banner  

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

 

 
 
Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...