Cmc Reklam ve Mimarlık
Örümcek Stand
Buradasınız: Anasayfa / Örümcek Stand
Örümcek Stand
 

Örümcek Stand Nedir?

Çarpaz alüminyum iskelet sisteminden oluşan Örümcek Stand portatif, taşınabilir ve ekonomik fiyatlı reklam tanıtım ürünüdür. Dijital baskılı olarak kullanılan örümcek stand kullanılan alanda dikkat çeker, ürün veya reklamınızı en şık biçimde sunmanıza olanak verir. Farklı ebatları ile kullanılacak alana uygun üretilebilir. İşiniz bittiğinde ise toplanıp tek çanta içinde taşınabilir, bir daha ki kullanıma kadar muhafaza edilir.

Örümcek Standınızı üzerine baskı yapılıp masa yerine de kullanılabilen sert plastik çanta ( Hard Case ) ile kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Sıklıkla yer değiştirip tekrar tekrar kurulan örümcek standın kaliteli ve uzun ömürlü olması oldukça önemlidir. Bundan dolayı da örümcek stand satın alınırken, satıcı firmaların iyi bir şekilde araştırılması gerekir.

 

Örümcek Stand Nerelerde Kullanılır?

Örümcek standların kullanım alanları genellikle konferans, sergi salonu gibi kapalı mekanlar ile ürün tanıtımı yapılan ortamlardır. Bu mekanlarda kendi firmanızı, ürün yada hizmetinizi tanıtabilmek adına örümcek standları kullanabilirsiniz. Örümcek standlar kullanım açısından oldukça kolay oldukları için bu tür yerlerde en çok tercih edilen stand türlerinden birisidir. Ayrıca görünüş açısından güzel bir tasarım ve kaliteli baskı yapıldığında da ürününüzü daha kolay bir şekilde tanıtmanız mümkün olabilmektedir.

Örümcek Stand 

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

 

 
Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...