Cmc Reklam ve Mimarlık
One Way Vision (Delikli Folyo)
Buradasınız: Anasayfa / One Way Vision (Delikli Folyo)
One Way Vision (Delikli Folyo)

One Way Vision (Delikli Folyo) Nedir?

Cephe giydirme yahut bir diğer adı delikli folyo olan One way vision baskı, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir. Camın iç kısmından bakıldığında dışarı görülüyor iken dışarıdan bakıldığında iç mekan görülmemektedir.

One Way Vision (Delikli Folyo) Avantajları Nelerdir?

One way vision hizmetinin birçok kitle tarafından tercih edildiğinden bahsetmiştik. Firmalar tarafından bu denli rağbet görmesinin nedeni ise binaların, dışarıdan bakıldığında iç mekanın görülememesi ancak içeriden bakıldığında dışarının görülmesidir. Kullanılan malzemenin yapışkanı ile deliklerin çaplarının ufak olması görüntülü kalitesinin artmasını sağlayacaktır. One way vision içerisinde kullanılan boyalar dış etkenlere karşı da son derece dayanıklıdır. Dolayısı ile 4 mevsimi yaşayan ülkemizde, one way vision baskı sayesinde reklamlarımız etkilenilmemektedir.

   

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...