Cmc Reklam ve Mimarlık
Kaldırım Panoları
Buradasınız: Anasayfa / Kaldırım Panoları
Kaldırım Panoları

Kaldırım panoları kapı önü reklam panoları, yönlendirme panoları ve tabelaları zorlu hava koşullarında mesajlarınızı vermenin en iyi yoludur. Kaldırım panoları dış mekana dayanıklıdır. Ürünler farklı kullanım alanları ve hava şartlarının zorluklarına göre üretilmiştir.
Bir çok kapı önü reklam panosu (tabelası) modelimiz bulunmaktadır. Tüm kaldırım panosu modellerimiz kendi ambalajındadır. Ürünlerimizin içinde kurulum şeması ve montaj için gerekli olan araçlar bulunmaktadır. kurulumları çok basittir, bir çok modelimizde kuruluma ihtiyaç yoktur.

Kaldırım panolarını dış mekanda reklama ihtiyaç duyduğunuz alanlara ek olarak iş mekanlarda da kullanabilirsiniz, Alışveriş merkezlerinde mağaza önlerinde, mağaza içlerinde, restoranlarda, bar, cafelerde ve yaya trafiğinin yoğun olduğu her alanda reklamlarınızı sergileyerek potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Kaldırım Panoları  

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...