Cmc Reklam ve Mimarlık
El İlanı
Buradasınız: Anasayfa / El İlanı
El İlanı

El İlanı Nedir?

El ilanı, çoğunlukla kalabalık bölgelerde dağıtılan bir basılı reklam malzemesidir. Bir işletmenin tanıtımını yapmak, bir kampanyayı haber vermek, eleman aramak, bir örgüt ya da siyasî partinin propagandasını yapmak, etkinlikleri duyurmak amaçlı dağıtılabilir.

Kartpostal, broşür ya da küçük posterler gibi ucuz bir kitlesel pazarlama aracıdır.

Sokaklarda elden, ilan panolarına asarak dağıtılabilir. Bazı durumlarda uçaktan atılarak büyük kitlelere ulaşması da hedeflenebilir. Fakat sonradan oluşan çöpün toplanması ayrı bir sorun teşkil etmektedir.

El İlanının Basım Amacı Nedir?

El ilanının temel aksiyonu haber vermek yani haberdar etmektir. Güncel durum ve konularınızla ilgili (bu konular; kampanya, ürün-hizmet tanıtımı vs olabilir.) müşterilerinizi ve pazardaki hedef kitlenizi haberdar ederek, tanınırlık ve bilinirliği arttırmak , el ilanının en belirgin basım amacıdır. Amacınıza uygun şekilde hazırlanması, size bu ürünün sağladığı geri dönüşünde çok büyük önem taşır.Ne kadar amaca uygun ve ilgi çekici olur ise el ilanınızdan o ölçüde verim ve katkı alırsınız.

 

 

 

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...