Cmc Reklam ve Mimarlık
Cepli Dosya
Buradasınız: Anasayfa / Cepli Dosya
Cepli Dosya

Cepli Dosya Nedir

Kurumsal şirketlerin ya da şahıslara ait yazışmalarda, müşteriye verilen tekliflerde, föy, broşür vb. ürünlerin sunumu esnasında kullanmış oldukları, farklı ebat ve boy alternatiflerine sahip, kalın gramajlı kâğıtlar üzerine baskısı yapılan, özel cep kısmı ya da taşıma bölümü olan tanıtım veya reklam aracı olarak kullanılabilen matbaa ürünleridir.

 

Cepli Dosya Baskısı Nasıl Yapılır?

Cepli dosyalar farklı sektörlerde farklı amaçlara yönelik kullanılabilmektedir. Cepli dosya alternatifleri sayesinde kurumsal firmaların ve şahısların hedef kitlelerine yönelik yapacak oldukları işler daha da kolay bir hal alır. Günümüzde genellikle kurumsal firmalar karşı tarafa yapacak oldukları iş tekliflerinde ya da vermiş oldukları hizmetlere dair bilgi verme konusunda cepli dosyaları kullanmayı tercih etmektedirler. Bunun yanı sıra cepli dosyalar tasarlanırken iç bölümüne CD yerleştirme, kartvizit ekleyebilme, koyulan evrak ya da kâğıtların düşmemesini sağlayacak şekilde tasarlanan bu dosyalar her sektörde yoğun ilgi görmektedir. Cepli dosyaların üretimi kaliteli malzemelerden yapıldığı gibi müşterinin isteğine bağlı olarak cepli dosyaların ön yüzüne özel baskı talep edilebilmektedir. Aynı şekilde cepli dosyaların iç kısmı içinde baskı talep edilebilir. Fakat bu durum maliyetin artmasına neden olmaktadır.

 

           

                                                             

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...