Cmc Reklam ve Mimarlık
Canvas Kumaş Baskı
Buradasınız: Anasayfa / Canvas Kumaş Baskı
Canvas Kumaş Baskı

Canvas Baskı Nedir?

Canvas baskı, kanvas kumaş üzerine iç veya dış mekan baskı yapan makinalar kullanılarak yapılan dijital baskı işlemi olmaktadır. Kanvas adı İngilizceden türetilmiş bir adlandırma olmaktadır. Bir dokuma şeklidir ve adını da buradan almaktadır. Canvas kumaş kafesli görünümlü, çift örmeli, ağır gramajlı, kaba, rustik pamuklu bir kumaş olarak tarif edilebilir. Genellikle spor tarzda ceket ve palto yapımında sıklıkla kullanılır. Ressamlarında tercih ettiği bir tür kumaş türü olmaktadır.

Canvas Baskı Nerede Kullanılır?

İç mekanlardBa tercih edilmekle birlikte canvas baskı tablo imalatında sıkça tercih edilmektedir.

Canvas Baskı Çeşitleri (Türleri) nelerdir?

Canvas kumaşa baskı iç mekanlar için baskı yapan makinalarda basılabildiği gibi dış mekanlar için baskı yapan makinalarda da basılabilmektedir. Ancak dış mekanda kullanılamamaktadır.

Canvas Baskı Nasıl Yapılır?

Kullanılacak alan, konum, amaç ve malzemeye göre uygun kumaş türü seçilir. İç veya dış mekan Dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışmanın baskısı yapılır.  Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir.

  

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...