Cmc Reklam ve Mimarlık
Broşürlük
Buradasınız: Anasayfa / Broşürlük
Broşürlük
 

Broşürlük, pleksi (akrilik) malzemenin cnc ya da lazer makinelerinde istenilen ebatlarda kesilirler. Kesilen ürünler, ısıtılıp büküldükten sonra yapıştırma işleminden sonra meydana gelen display ürünlerine denir. El ilanlarınızı ve broşürlerinizi koymak için kullanabileceğiniz tek katlı ya da çok katlı ürünlerdir.

BROŞÜRLÜKLERİN ÇEŞİTLERİ VE ÖZELLİKLERİ?

Broşürlükler; A5, A4 ve 10×21 cm olan kağıtların içine girecek ölçülerde üretilmektedir.

Masa üstü, duvara monte ve ayaklı setler halinde çeşitli şekillerde üretilebilmektedir. Masaüstünde kullanılan el ilanları ya da mini broşürlerinizi ister dikey, ister yatay şeklinde koymak için kullanabilmektedir. Tek katlı ve çok katlı masa üstü pleksi broşürlükten ayaklı ya da duvara monte olarak kullanabileceğiniz katlı ve raflı katalog ve broşür koyabileceğiniz çeşitlerine kadar ihtiyacınıza yönelik her türlü ürün mevcuttur. Ayrıca daha uygun fiyatlı olarak enjeksiyon broşürlükler de ihtiyacınıza yönelik çözüm sunmaktadır.

Genelde masaüstü broşürlüklerde ve enjeksiyon kalıp sistemi ile üretilmektedir. Farklı ölçüleri mevcuttur. Enjeksiyon kalıpları ile üretildiğinden dolayı özel ölçü üretimi olmamaktadır. Bunun yanı sıra fiyat etiketliği, kampanya bildirimi, restoranlarda masaüstü menü olarak kullanılmaktadır.

Broşürlük  

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

 
Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...