Cmc Reklam ve Mimarlık
Bina Tabelası
Buradasınız: Anasayfa / Bina Tabelası
Bina Tabelası

                        

 

 

        

Apartman Tabelası Site residence blok yönlendirme sistemlerinin en önemlilerinden olan mekan ve makam panoları yani kapı isimlikleri, bulunmuş olduğu mekana hem işlevsellik kazandırmakta hem de estetik katmaktadır.

 

Bina apartman tabelaları; üzerinde apartmanın veya binanın ismi ve numarası yazan tabelalardır. Bir çok değişik üründen değişik fiyatlara imalatını yapmak mümkündür.

 

Apartmanlar; Dilimize Fransızca “L’Appartement” tan geçen bu kelime; Türkçede birkaç katlı ve her katında bir veya birkaç daire bulunan yapı anlamına geliyor. Apartman kapsamında yer alan bağımsız bölümler ise “apartman dairesi” olarak ifade ediliyor.

 

Apartman tabelası ise; müşterilerin, misafirlerin ilgisini çekmek ve daha canlı bir ortam yaratmak için kullanılan ilgi çekici bir iletişim aracıdır. Apartman tabelaları genelde apartmanı yapan müteahhitlerin sıklıkla tercih ettiği bir çeşit iletişim yani görsel ürün sergileme aracıdır, apartmanların olmazsa olmaz bir iletişim aracıdır… Hatta adres bulmak, ev bulmak isteyen insanlar üstünde yapılan bir çalışmada insanların%74’ünün ilk dikkatini çeken görüntü apartman tabelası olduğu sonucuna varılmıştır. Ayrıca şık bir apartman tabela görüntüsü bulunduğunuz yerin değerine değer katmaktadır..

 

Hangi çeşit apartman tabelası; Işıklı apartman tabelası, Işıksız apartman tabelası, Pleksi apartman tabelası, Kutu Harf apartman tabelası, Paslanmaz apartman tabelası, Alüminyum apartman tabelası, Totem apartman tabelası, Vinil(Branda) apartman tabelası, Ayaklı apartman tabelası, Dekupe oyma apartman tabelası, Dijital baskı ve Stand çalışmaları yapıyoruz..

 

apartman tabelası , apartman tabelası modelleri , apartman tabelası örnekleri , apartman tabelaları , en uygun fiyatlı apartman tabelaları , paslanmaz apartman tabelası , pleksi apartman tabelası , apartman numaraları

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

 

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...