Cmc Reklam ve Mimarlık
Alüminyum Çerçeve
Buradasınız: Anasayfa / Alüminyum Çerçeve
Alüminyum Çerçeve

Kalınlıkları 25-32-45 mm olan alüminyum profillerin çeşitli ebatlarda kesilip, uygun birleşim aparatlarıyla çerçeve şekline getirilerek oluşturulmasıyla meydana gelen display ürünüdür. Bilgilendirme ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır.

                                         Alüminyum Çerçeve

  

ALÜMİNYUM ÇERÇEVE ÖZELLİKLERİ?

* Alüminyum çerçeve panolar duvar tipi ve ayaklı olarak iki modelde üretimi yapılmaktadır. Ebat olarak 21×30 cm’den 100×140 cm arasında üretimleri yapılmaktadır.

* Alüminyum profiller E6-EV1 kalitesinde, standart olarak gümüş eloksallı üretilmelidir.

* Alüminyum çerçevelerin arkalarına polistren levha konulur. Böylece önüne konulan folyo veya kağıt görsel bükülmeden ve darbelerden korunmuş olur. Kullanılan malzeme 1,3 mm kalınlığında örgü desenli gri polistren olarak geçer.

* Alüminyum çerçevelerin önünde kullanılan malzeme parlamayı engelleyerek net bir görüş sağlayan ve afişinizin güneş ışınları dolayısıyla solmasını engelleyen UV filtreli PVC afiş koruyucudur.

* İki tip köşe birleşimi vardır. Bunlar rondo köşe ve gönye köşe olarak adlandırılır. Rondo köşe denilen malzeme parlak ve daha dekoratiftir. Daha estetik bir görünüm sağlar. Gönye köşe ise herhangi bir malzeme olmadan, profillerin 45 derece açı ile kesilmesi ve birleştirilmesi işlemi ile gerçekleştirilir.

* Alüminyum Çerçevelerin kullanımı son derece pratiktir. Kenar profilleri içinde bulunan paslanmaz sac yaylar sayesinde kolayca açılır. İçine ilgili görseli koyduktan sonra, paslanmaz yaylar sayesinde hızlıca kapatarak, hem yatay hem de dikey olarak istenilen duvara asılır.

 

KULLANIM ALANLARI

Alüminyum çerçevelerin kullanım alanları çok geniştir. Hastanelerde, okullarda, fuarlarda, işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda kullanılır. İnsanların toplu olarak fazla oldukları mekanlarda, duyuru, bilgilendirme ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadırlar.

 

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...