Cmc Reklam ve Mimarlık
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

CMC Ajans & Reklam Hizmetleri

Müşterilerine kaliteli ve ekonomik reklam, tanıtım çözümleri sunmak amacıyla 2005 yılında Sayın Rıfat CAMCI ve Oğulları tarafından İstanbul Sancaktepe’de sadece 50 m bir alana kurulan işletmemiz ,günümüzde 750 m2 iş sahasında profesyonel kadrosuyla kaliteyi üretmeye devam etmektedir.

CMC Ajans & Reklam Hizmetleri, sonuç ve çözüm odaklı profesyonel kişilerin bir araya geldiği yönetim, grafik tasarım, web tasarım, web yazılım, imalat ve montaj ekiplerinden oluşmaktadır.

Geride bıraktığı 15 sene içerisinde sektörde kalitesiyle ve profesyonelliğiyle adından sık sık söz ettiren, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş kuruluşumuz, bugün geçmişinden aldığı kuvvetle yoluna hiç durmadan emin adımlarla devam etmektedir.

Misyon

Müşterilerinin hangi sektörde hizmet verdiğini ayırmaksızın reklam, tanıtım ihtiyaçlarını etkili, kaliteli ve ekonomik şekilde çözmeyi amaçlarken aynı zamanda kalıcı ilişkiler kurarak müşteri memnuniyetini ve kaliteyi üst düzey de tutmayı ve sürekliliği kendine amaç edinmiştir.

Vizyon

CMC Ajans & Reklam Hizmetleri

Verdiği hizmetlerin çeşitliliğini, ürün hizmet kalitesini, sürekliliği ve üretim parkurunu teknolojinin ve bilimin ışığında her geçen gün daha da geliştirerek “TÜRKİYE’nin Lider Reklam Tanıtım Firması” olmayı hedeflemektedir.

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...