CMC AJANS REKLAM Tabela Matbaa Dijital Baskı
Okul Projeleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Okul Projeleri
Okul Projeleri

Atatürk Köşesi:

Atatürk köşesi okullarımızın olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesidir. Milli mücadele ve Kurtuluş Savaşı’nın kahramanı olan Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milleti için önemi büyüktür. Okullarımızda hazırladığımız Atatürk köşelerinde Gençliğe Hitabe, İstiklal Marşı, Türk Bayrağı içerikli tasarımlarımız mevcuttur.

15 Temmuz Şehitler Köşesi:

15 Temmuz günü yaşamış olduğumuz darbe girişiminden sonra Vatanın Bölünmez Bir Bütün olduğunu hatırlatmak ve 15 Temmuz’da hayatını kaybeden Aziz Şehitlerimizi anmak amacıyla okullarımızda ve kurumlarımızda 15 Temmuz Şehitler Köşesi hazırlıyoruz.

Okullarımız için hazırlamış olduğumuz projeler bunlar ile sınırlı olmadığı gibi, istekleriniz doğrultusunda farklı tasarımlar geliştirebiliriz. Öğrencilerimizin bilgi birikimine katkıda bulunmak için bu tür projeleri destekliyor ve en çok faydalı olabilecek şekilde içerikler üretiyoruz. Devlet ve Özel Okullarımız olmak üzere tüm kamu kuruluşlarımızda, özel sektör kurumlarında Atatürk Köşesi, Şehitler Köşesi gibi projelerimizi hayata geçiriyoruz. Tüm tasarımlarımız son teknoloji kullanılarak, dijital baskı makinelerinde hazırlanmaktadır.

Merdiven Giydirme:

Merdivenler için hazırlamış olduğumuz bazı tasarımlar bulunuyor. Öğrencilerin her attığı adımda bir bilgi öğrenmesini amaçladık. Türkçe ve İngilizce hazırlamış olduğumuz tasarımlar akılda kalıcıdır. Okul projeleri arasından son zamanlarda en çok kullandığımız çalışmalardan bir tanesidir. Bildiğimiz gibi okullarımızda öğrencilerimizin sürekli öğrenmesi amaçlanmaktadır. Her gün milyonlarca öğrencimizin merdiven inip çıktığını düşünürsek, burada öğreteceğimiz bilgiler onlara ışık tutacaktır.

Kapı ve Koridor Giydirmeleri:

Kapı ve koridor giydirmeleri ile her yaş grubuna özel tasarımlar yapıyoruz. Anaokulu seviyesinden başlayarak her seviyede hazırlamış olduğumuz tasarımlar mevcuttur. Kapı ve koridor tasarımlarımız öğrencilerimizin görsel zekalarını geliştirme ve bilinçlendirme açısından oldukça faydalıdır. Türkçe ve İngilizce olmak üzere bir çok dilde tasarımlar hazırlayabiliriz. Koridor duvarları ve kapılar için hazırlayacağımız tasarımlar son teknoloji baskı makineleri ile hazırlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın